Питання та відповіді

Замовлення послуг

Щоб замовити наші послуги зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Телефони та е-мейл у розділі контакти

Географія перевезень

Країни, з якими Meest Cargo має регулярне сполучення.

Австрія, Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

У всі інші країни доставка забезпечується згідно з потребами клієнта.

Терміни доставки
Тарифи

Щоб отримати інформацію про наші тарифи зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Телефони та е-мейл у розділі контакти

Перелік документів, необхідних для митного оформлення відправлення

Щоб отримати консультацію про документи, які необхідні для митного оформлення зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Телефони та е-мейл у розділі контакти

Митне оформлення вантажів
Імпорт – митне оформлення товарів, що ввозяться в Україну
Митне оформлення товарів для фізичних/юридичних осіб, вартістю до 100 євро
 • Товари, вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро митне оформлення проходять без подачі митної декларації та без сплати митних платежів. Якщо у інспектора ДФС є підозри до вартості чи вмісту вантажу, він може вимагати у отримувача додаткові документи (документ про здійснення оплати, технічна документація на товар тощо).
Митне оформлення товарів для фізичних осіб, вартістю більше 100 євро
 • Товари, що переміщаються у МЕВ вартістю більше 100 євро зобов’язані пройти митне оформлення з обов’язковою подачею митної декларації М 16.
 • Для оформлення М 16 клієнт повинен надати наступні документи:
 1. Копія паспорта та ідентифікаційного коду отримувача із надписом на кожній сторінці «копія згідно з оригіналом» та завірена підписом.
 2. Рахунок-фактура (інвойс) або рахунок-проформа (проформа), пакувальні листи, сертифікати та при необхідності інші документи та їх переклад.
 3. Опис товару із зазначенням його технічних характеристик (фотографії, технічні паспорта, схематичні зображення, офіційні каталоги виробників, інформація з офіційного сайту виробника тощо)
 4. Підтвердження вартості товару(платіжне доручення, інформація з мережі Інтернет)
 5. Документи, що підтверджують дотримання заходів нетарифне регулювання (фітосанітарний сертифікат, санітарно-епідеміологічний висновок, міжнародний ветеринарний сертифікат, ветеринарне свідоцтво, декларація про відповідність/сертифікат відповідності, ліцензія Мінприроди на ввезення озоноруйнівних речовин, дозвіл на право ввезення (вивезення, транзиту) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, для проходження екологічного контролю – сертифікат якості/аналізу/паспорт безпеки, висновок СБУ (при ввезенні спеціальних технічних засобів або засобів захисту інформації), дозвіл (лист-роз’яснення) органів МОЗ, свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей тощо).
 • Зранку, у день оформлення М16 митний брокер надсилає отримувачу по електронній пошті рахунок на оплату митно-брокерських послуг по оформленні М16 та рахунок на сплату митних платежів. Клієнт зобов’язаний у найкоротший термін, до 12:00 провести оплату по двох отриманих рахунках та надіслати копію платіжного доручення на Росан-Глобал. У цей самий день вантаж оформляється та відпускається митницею у вільний обіг, після чого передається на адресну доставку.
Митне оформлення товарів для юридичних осіб, вартістю більше 100 євро
 • При митному оформленні юридичних осіб у митні органи подається вантажна-митна декларація (ВМД)
Для оформлення ВМД клієнту/одержувачу необхідно подати наступні документи:
 1. Витяг/карточка акредитації отримувача. У разі надання клієнтом витягу необхідно додатково надати довідку з банку про відкриття рахунку.
 2. Зовнішньоекономічний договір або інший документ, що заміняє його у міжнародній практицііз додатками та додаткові угоди (при наявності)
 3. Рахунок-фактура (інвойс) або рахунок-проформа (проформа), пакувальні листи, сертифікати та інших документів при необхідності та їх переклад.
 4. Опис товару із зазначенням його технічних характеристик (фотографії, технічні паспорта, схематичні зображення, офіційні каталоги виробників, інформація з офіційного сайту виробника тощо)
 5. Платіжні документи (платіжне доручення або swift) якщо договором передбачена передоплата за товар
 6. Договір про перевезення вантажу у разі оплати транспортних послуг покупцем
 7. Рахунок/довідка про транспортні витрати від перевізника.
 8. Документи, що підтверджують країну походження (сертифікат походження тощо)
 9. Документи, що підтверджують дотримання заходів нетарифного регулювання (фітосанітарний сертифікат, санітарно-епідеміологічний висновок, міжнародний ветеринарний сертифікат, ветеринарне свідоцтво, декларація про відповідність/сертифікат відповідності, ліцензія Мінприроди на ввезення озоноруйнівних речовин, дозвіл на право ввезення (вивезення, транзиту) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, для проходження екологічного контролю – сертифікат якості/аналізу/паспорт безпеки, висновок СБУ (при ввезенні спеціальних технічних засобів або засобів захисту інформації), дозвіл (лист-роз’яснення) органів МОЗ, свідоцтво на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей тощо).
 • У день подання ВМД митний брокер у телефонному режимі сповіщає одержувачу суму, яку необхідно сплатити на митницю. Коли кошти від відправника поступили на рахунок митниці ДФС, митний брокер подає ВМД та проводить митне оформлення вантажу. Після завершення митного оформлення копія ВМД, за вимогою суб'єкта, завіряється у інспектора ДФС після чого вантаж випускається у вільний обіг та передається на адресну доставку.
Експорт – митне оформлення товарів, що вивозяться з України
Одержувач вантажу може самостійно здійснити його митне оформлення, або скористатися для цього послугами брокера «Росан-Глобал». Для цього клієнт/одержувач повинен:
 • Клієнт/відправник укладає угоду з «Росан-Глобал» і здійснює оплату послуг;
 • Домовляється з «Росан-Глобал» про спосіб передачі вантажу;
 • Надає необхідний пакет документів.
Заборонені до пересилання вантажі
 • Гроші (монети, банківські білети, банкноти, чеки), цінні папери, кредитні картки;
 • Ювелірні вироби, золото, срібло, платина, дорогоцінні камені та інші цінні предмети;
 • Оригінали особистих документів (паспорти, посвідчення особи, трудові книжки, воєнних квитків, свідоцтв про народження (якщо менше 18-ти років), номерні знаки автомобілів, печатки юридичних осіб і державних органів;
 • Вогнепальна зброя усіх видів і боєприпаси до неї, холодна зброя;
 • Контрафактна чи сфальсифікована продукція, порнографічні матеріали;
 • Горючі та небезпечні речовини: нафтопродукти, займисті речовини, всі види палива, зразки вугілля, палет, дров;
 • Ємкості з аерозолями, гази в різних упаковках;
 • Радіоактивні матеріали, антикорозійні речовини, багаті киснем, очищувачі труб;
 • Хімічні речовини (порошок чи рідина), азбест та інші матеріали без засвідчення безпеки;
 • Бенгальські вогні, запальнички, літієві батарейки, холодильне обладнання, що містить фреон чи криогенні рідини;
 • Живі тварини та рослини, хутро, шкіра та опудала (тварин, птахів, комах), пір’я, слонова кістка та ви роби з неї, людські останки та органи, прах;
 • Підакцизні товари, алкогольні напої, тютюн і тютюнові вироби;
 • Продукти які швидко псуються, а також такі, які потребують особливого температурного режиму;
 • Носії інформації із закритим доступом для зчитування (ноутбуки, флешки, диски з кодом доступу);
 • Антикваріат, витвори мистецтва, предмети, що являють собою історичну, національну та культурну цінність (визначається законодавством країн експорту та імпорту);
 • Предмети воєнного та подвійного призначення;
 • Відправка на адресу міжнародних установ (судів, банків, виконавчих служб) та з доставкою до поштових скриньок;
 • Відправлення, які можуть становити загрозу життю та здоров’ю людей та тварин, призводити до знищення чи псування інших відправлень чи обладнання;
 • Відправлення, ввіз, транспортування чи переміщення яких заборонено законом чи місцевими органами влади будь-якої країни, в яку чи через яку може переміщатися відправлення.
   
ВАЖЛИВО!!! Відправлення продуктів харчування на адресу фізичних осіб можливе виключно в упаковці виробника, та не повинно перевищувати 10 кг. на одну фізичну осіб .
ВАЖЛИВО!!! Узгодження відправки товарів, які мають особливі вимоги до пакування та транспортування, габаритних товарів та деяких небезпечних чи горючих матеріалів за наявності засвідчення безпеки здійснюється індивідуально.  
Упакування відправлень
 • Ми приймаємо на доставку упаковане відправлення. Відправник забезпечує належне пакування відправлення і несе відповідальність за порушення правил пакування. Упаковка має відповідати вимогам законодавства країни відправлення та країни доставки.
 • Ознайомитись з правилами пакування
Визначення понять, абревіатури
 • Імпорт - це купівля українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності в іноземних суб'єктів господарської діяльності товарів з ввезенням або без ввезення цих товарів на територію України, включаючи купівлю товарів, призначених для власного споживання установами та організаціями України, розташованими за її межами
 • Експорт - це продаж товарів українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності іноземним суб'єктам господарської діяльності з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України, включаючи реекспорт товарів
 • Експрес-перевізник - це транспортна або транспортно-експедиційна компанія, створена відповідно до чинного законодавства України, яка здійснює прискорене перевезення міжнародних вантажів згідно з Конвенцією для уніфікації деяких правил, які стосуються міжнародних повітряних перевезень ( 995_181 ) (Варшава, 1929 р.).
 • Центральна сортувальна станція (ЦСС) – організаційна структура відповідного експрес перевізника, створена ним для виконання агентських угод з міжнародними корпораціями в галузі міжнародного транспортування вантажів.
 • Міжнародні експрес-відправлення (МЕВ) – належним чином упаковані міжнародні відправлення з документами чи товарним вкладенням, які приймаються, обробляються, перевозяться будь-яким видом транспорту за міжнародним транспортним документом з метою доставки одержувачу прискореним способом у визначений строк
 • Домашній транспортний документ (ДТД) - індивідуальний номерний транспортний документ на кожне МЕВ у консолідованому вантажі, у якому наведено дані про відправника, одержувача, а також загальний опис товарів(предметів) у МЕВ.
  Домашній транспортний документ є водночас угодою між відправником МЕВ та експрес-перевізником про перевезення і пред'явлення МЕВ митниці для проведення митного оформлення.
 • Інвойс - це документ, який містить перелік товарів із зазначенням їх вартості, формальних особливостей (кольору, ваги і т.д.), умов поставки та відомостей про відправника-одержувача.
 • Митниця відправлення - будь-який митний орган України, з якого починається переміщення вантажу або його частини
 • Митниця призначення - будь-який митний орган України, де завершується контроль за переміщенням вантажу або його частини.
 • Митна декларація М16 – митна форма, яка заповнюється власноручно громадянином, на адресу якого надійшло міжнародне експрес-відправлення, експрес-перевізником або іншою вповноваженою особою (громадянином, якого одержувач міжнародного експрес-відправлення уповноважив на здійснення декларування нотаріально посвідченим дорученням, чи підприємством, яке здійснює декларування на підставі договору).
 • Вантажно-митна декларація (ВМД) - застосовується під час декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності (юридичними або фізичними особами) товарів та інших предметів, що переміщуються через митний кордон України у порядку, встановленому МКУ, та іншими актами законодавства України
 • МКУ – Митний кодекс України
 • Транзит – митний режим, відповідно до якого товари і транспортні засоби переміщуються під митним контролем між двома митними органами або в межах зони діяльності одного митного органу без будь-якого використання таких товарів і транспортних засобів на митній території України.